Aplică la postul de Agent Imobiliar Eco Imobil

    Atașează fișier

    Ești o persoană perseverentă, sociabilă și dinamică, empatizezi cu visul fiecăruia de a avea propria locuință și dorești să faci parte dintr-o echipă versată, alături de care să obții rezultate deosebite? Atunci te așteptăm, cu drag, să te alături nouă!

    Responsabilitățile candidatului:

    • Analiza pieții imobiliare
    • Elaborarea portofoliului imobiliar cu oferte active
    • Consilierea potențialilor clienți și identificarea soluțiilor optime, în funcție de solicitarea acestora
    • Planificarea și organizarea întâlnirilor, prezentărilor și negocierilor
    • Asistarea și ghidarea întregului proces tranzacțional
    • Întocmirea listei cu ofertele disponibile, ținând cont de cerințele fiecărui solicitant în parte
    • Crearea și menținerea unei relaționări pozitive cu clienții
    • Perfecționarea permanentă, datorită trainingurilor din domeniul imobiliar

    Profilul candidatului ideal:

    • Studii superioare finalizate
    • Abilități de comunicare atât în limba română, cât și-n limba rusă
    • Experiența în vânzări constituie un avantaj
    • Gândirea analitică și logică
    • Punctualitate, responsabilitate, operativitate și dorința de a lucra în echipă

    Eco Imobil garantează:

    • Salariu motivant
    • Oficiu modern, amplasat în centrul orașului
    • Abonament cu minute nelimitate
    • Sistem de bonusuri
    • Instruire în domeniul imobiliar, precum și traininguri de perfecționare
    • Un mediu de lucru pozitiv și prietenos, alături de un colectiv ambițios
    • Cafea gratuită

    Candidații interesați de a aplica la postul de agent imobiliar, sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de e-mail hr.ecoimobil@gmail.com.

    Serviciile Eco Imobil

    Asistență materiale publicitare

    Șansele de vânzare cresc dacă produsul e bine prezentat. Și aici vorbim despre întreg pachetul: poze, descriere, etc.

    Asistență juridică

    Cunoaștem toate dedesupturile domeniului și știm la ce să atragem atenția. Beneficiază de asistență.

    Consultație

    Suntem în acest domeniu de ani de zile. Dacă ai nevoie de o consultație cu un specialist nu ezita să ne contactezi.

    Chirie

    Vrei să dai în chirie un apartament, casă sau un spațiu comercial? Sau vrei să închiriezi? Adresează-te!

    Vânzare-cumpărare

    Te asistăm în tot decursul procesului de vânzare-cumpărarare. Avem ani de experiență – ai încredere în noi.

    Evaluare calificată

    Ai nevoie de o evaluare de imobil profesionistă și calificată? Suntem alături.

    Partenerii Eco Imobil